VÍTEJTE U NÁS

Na stránkách právě probíhají grafické a funkční úpravy. Děkujeme za pochopení.

 

Vítejte na našich webových stránkách. Doufáme, že zde naleznete veškeré potřebné informace o naší společnosti.

Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

Naše společnost se na trhu pohybuje již déle než 15 let. Začínali jsme jako čistě montážní firma se zaměřením na ocelové konstrukce, trapézové plechy, sendvičové panely a klempířské prvky. V roce 2009 jsme se stali společností s ručením omezeným.

V současné době je náš tým tvořen přibližně padesáti stálými pracovníky. Výjimkou nejsou situace, kdy se pohybujeme hned na několika tuzemských a zahraničních  stavbách.

Kromě  České a Slovenské republiky běžně působíme v dalších zemích celé evropy.

Jsme schopni vyhovět požadavkům na provedení díla od projektové a výrobní dokumentace přes výrobu, dodávku na stavbu, montáž až po předání bezvadného díla do užívání.

Běžně realizujeme stavby na klíč, založení spodní stavby + komunikace, železobetony, ocelové konstrukce, opláštění, vrata, dveře, okna, světlíky, okapové systémy, rampy, schodiště, elektroinstalace, vytápění apod.

Disponujeme vlastní mechanizací - bagry, autojeřáby, montážními plošinami, flotilou osobních a dodávkových automobilů, skladovými kontejnery, lešeními, žebříky, elektrickým a ručním nářadím, zkrátka vším, co je třeba k úspěšnému provádění staveb.

Veškeré naše vybavení je pravidelně udržováno, kontrolováno a revidováno.

Pracovníci jsou pravidelně školeni pro práce ve výškách, jeřábnické, vazačské a svářečské práce, v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí.